אודות
בית הספר למסחר אלקטרוני בע״מ (E-commerce school LTD) הוקם על בינואר 2017 על ידי מספר סוחרים, אנשי שיווק ומכירות מהמובילים בישראל בפלטפורמות המסחר eBay, Amazon, Shopify.
בית הספר פועל בארבעה מישורים שכולם מתרכזים סביב המסחר האלקטרוני: הכשרות, מסחר והשקעות, השכלה פיננסית ופיתוח.
מייסדי החברה
אורי קסוקר
חי דג'ורנו
גבריאל ג'רבי
השאיפות והמטרות שלנו כחברה
החזון שלנו מתאר בצורה הטובה ביותר את השאיפות שלנו. החזון גובש במשך מספר חודשים של מחקר, חשיבה, בניית אסטרטגיות ותכניות. להלן החזון:
ECS בדרך להיות החברה הגדולה בארץ, לייצור הזדמנויות חדשניות, בתחום המסחר האלקטרוני לכל אדם ע"י:
 • הכשרה והפצת ידע
 • מתן כלים ופתרונות מקצועיים
 • ניהול נכסים והשקעות

  ​כך שיניבו עוצמה כלכלית, אישית וחברתית.
המישורים בהם אנו פועלים
הכשרות
ECS שמה לנגד עיניה את השאיפה להיות הגוף המוביל בישראל להכשרת סוחרים בכל פלטפורמות המסחר המובילות בעולם, תוך הפעלת מגוון מסלולי לימוד שונים שיאפשרו מקסימום נוחות והתאמה לתלמידים.
אגף ההכשרות מתמקד ביצירת מוצרים מצויינים במטרה אחת ברורה - לאפשר לכל אדם לנגוס בעוגה האינסופית של המסחר האלקטרוני בעולם ולייצר הכנסה עיקרית או משלימה. 
אגף ההכשרות מתמקד ביצירת מוצרים מצוינים במטרה אחת - לאפשר לכל אדם לנגוס בעוגה האינסופית של המסחר האלקטרוני בעולם ולייצר הכנסה עיקרית או משלימה. מיטב המוחות גויסו ועל בסיס עשרות שנים של ניסיון מצטבר נוצרו קורסים מדויקים וברורים:
 
 • קורסים מקוונים - קורסים מצולמים של שעות לימוד המכילים את התוכן המקיף והמעודכן ביותר בעולם  למסחר בפלטפורמות השונות
   
 • אחד על אחד מול מנטור אישי - מנטור של בית הספר (שנבחר בקפידה) מתחבר באמצעות תוכנת שיתוף מסך למחשב של התלמיד ויחד הם בונים את העסק האינטרנטי החדש, צעד אחד צעד
הגאווה במערך הליווי של בית הספר באה לידי ביטוי באפשרות של כל תלמיד המצטרף לבית הספר לקבל ליווי ותמיכה לנצח. הליווי כולל מענה שוטף לשאלות, עדכונים מקצועיים, גישה לכלים ותכנות חדשניות, הרצאות תוכן, בונוסים מיוחדים ועוד.

אגף ההכשרות מונה כיום מעל 300 תלמידים פעילים המשתמשים במערכי הליווי וההדרכה של בית הספר.
השכלה פיננסית
עקב כניסה לתחום חדש שאינו נלמד בבתי ספר ובגופי לימוד אחרים, ECS הקימה אגף שמלמד כל אדם ובכל גיל - להבין מהי התנהלות פיננסית נכונה.

ההחלטה להקים את האגף נבעה מההבנה שלא מספיק רק ללמד אנשים איך להרוויח כסף, אלא גם צריך ללמד אותם כיצד מנהלים אותו נכון.
לכן, הנושאים הנלמדים הם:
 • הוצאות לעומת הכנסות חודשיות
 • ניהול כלכלה אישית ומשפחתית
 • הלוואות רעות ואיך להימנע מהן
 • מהן הלוואות טובות ומתי להשתמש בהן
 • משא ומתן והתנהלות בין אנשים
 • חשיבה שונה ושינוי גישה בחיים
 • קבלת החלטות שקולות ויעילות
 • ניהול עסק, כלכלה נבונה וחוקית ע"פ מדינת ישראל
תכנים אלו מועברים באמצעות אירועים עסקיים הנערכים פעמיים בשבוע במשרדי החברה ובחינם,.

כחלק מפעילות זו נערכים אירועי השכלה פיננסית בשיתוף פעולה עם גופי חינוך בארץ, עיריות, בתי ספר,
עורכי דין ורואי חשבון.
אגף המסחר
כגוף המוביל בארץ בתחום המסחר האלקטרוני, ECS הקימה אגף מסחר בינלאומי לחנויות וירטואליות המשווקות ומוכרות מוצרים שונים בארצות הברית ולאחרונה גם בגרמניה.

בזכות העובדה שהעסק נמצא באינטרנט, הגענו למסקנה שניתן להעסיק עובדים מכל העולם - דרך המחשב וכתוצאה מכך ECS גייסה כבר מאות עובדים הממוקמים בפיליפינים, עשרות חנויות אינטרנטיות בפלטפורמת eBay פעילות בנוסף לחנויות השייכות לחברת ECS ושותפיה. העובדים מנהלים את כל תפעול המסחר על פי האסטרטגיה המנצחת של החברה ותחת בקרתה המדויקת.
ניהול חנויות באמצעות עובדים נותנת את האפשרות להקים מסחר חנויות ולהרוויח הרבה יותר כהכנסה כמעט פסיבית. צריך לדעת לנהל עובדים בצורה נכונה, לבקר ולנהל נכון את הרווחים של העסק.
כך הגינו את ECS - המקום להצלחה באמצעות מסחר אלקטרוני
מערך ההכשרות של ECS הוקם בשנת 2014 כאשר אורי קסוקר (מסוחרי eBay המובילים בישראל) הקים את חברת tradeinBay, שבמסגרתה הכשיר תלמידים למסחר רווחי ב-eBay.
החיבור שנוצר בין השותפים, הידע, הניסיון והתוצאות של כל אחד מאיתנו איפשרו לנו להרחיב את מערך ההכשרות לכל פלטפורמות המסחר המובילות ופתחנו את קמפוס amazon ואת קמפוס Shopify.
עולם המסחר האלקטרוני הינו התחום המתפתח ביותר בעולם והגרף הצפוי לשנים הבאות נמצא בעליה מתמדת כאשר המסחר המסורתי נפגע בצורה משמעותית - לראיה אלפי הקניונים והמרכזים המסחריים שנסגרים ברחבי העולם ובארה״ב בפרט.
שוק של מאות מיליוני קונים במחזורים של עשרות מיליארדים מאפשר לעוד ועוד אנשים לעשות הסבה מהצד הקונה - לצד המוכר. העוגה היא אינסופית ואנו שואפים לאפשר לכמה שיותר ישראלים לנגוס בעוגה הזאת ואנו לא מתביישים להצהיר שהקריירות החדשות שאנו מאפשרים לאנשים יכולות להביא למהפכה כלכלית-חברתית בישראל, שתשנה את כל מה שכולם חושבים על המסלולים המקובעים לבניית קריירה משגשגת.
מסחר אלקטרוני הוא שם גנרי לתהליכי מסחר מקוון שיכולים להתקיים באינסוף צורות ופלטפורמות, אך העקרונות שיש ליישם על מנת להצליח בתחום, זהים לחלוטין. מכאן, גם השם החד משמעי שבחרנו ״בית הספר למסחר אלקטרוני״ המשקף את המטרה הברורה של החברה - להוביל את התחום בישראל ולאחר מכן גם בעולם - בהיבטי מסחר, הכשרות, השקעות ופיתוחים טכנולוגיים.
גייסנו את המנטורים הבכירים ביותר, בעלי התוצאות הטובות ביותר, עם הרווחים וידע ברמה גבוהה והכשרנו אותם לתהליך הדרכה קפדני ומדויק.
ולסיום, אנחנו שמחים להוביל את מהפכת המסחר האלקטרוני, ולייצר דור חדש של יזמים בישראל.
בית הספר למסחר אלקטרוני בע"מ
עוד מפעילותינו
ecs-פיננסים.png
03-3094667
יגאל אלון 88, תל אביב
"אז במקום לשחק במחשב ולראות טלויזיה, התחלתי לפתח את הנכס הראשון שלי באינטרנט"
                                                                                                          - אורי קסוקר, מנהל בית הספר